Діаманти знайшли своїх господарів у «Зимовій країні»!

Країна розваг

14 лютого – у День всіх закоханих – «Зимова країна» (Київ, ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1) зібрала на своїй території безліч закоханих пар, які могли не тільки насолодитися спільними забавами, але також провести романтичний вечір й навіть день у найбільшій зоні розваг.

Також 14 лютого засновник бренду Diamond of love презентувала фірмові прикраси ювелірного дому й розіграла справжні діаманти. Переможці Олександр та Тетяна виграли прекрасну підвіску з діамантом від бренду Diamond of love.

1

Варто зауважити, що у День святого Валентина всіх закоханих й гостей «Зимової країни» розважали зірки естради, міми, аніматори, фігуристи, які показали неймовірно красиве й захоплююче романтичне льодове шоу. Дмитро Карпачова провів ексклюзивний майстер-клас, а пари закоханих могли насолодитися романтичним кіно.

3

Ми вітаємо всіх закоханих й щасливих володарів фірмової прикраси з діамантами від ювелірного дому. А також запрошуємо відвідати найбільшу зону розваг «Зимова країна» за адресою: Київ, ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1.

2