На ВДНГ відкриють два басейни просто неба

Країна розваг

За тиждень на ВДНГ почнеться спорудження спортивно-розважального комплексу із двома літніми басейнами просто неба — дорослим i дитячим. Відкритись локація має наприкінці травня — на початку червня біля корпусу №20. Про це повідомили керівники ВДНГ — в. о. генерального директора Максим Бахматов та директор з розвитку Макс Яковер.

Розмір басейну для дорослих становитиме 25 на 10 метрів, дитячого — 9 на 3 метри. Поряд із басейнами буде зона шезлонгів, волейбольний i дитячий майданчики, також передбачені гардероб, камери схову, душові. Вечорами п’ятниці та вихідними локація працюватиме як зона відпочинку.

1

Вже відомо, що для плавців i бігунів будуть передбаченi пільги: з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 11:00 — 50 гривень за годину для дорослих та 35 гривень за годину для дітей. Також при комплексі дiятиме дитяча школа плавання.
Нагадаємо, на початку травня на ВДНГ почне працювати й кінотеатр просто неба. Простір, що є спільним проектом із мережею «Мультиплекс», буде розрахований на 700 місць. Програма кінотеатру просто неба буде відрізнятись від інших закладів мережі: тільки один iз 3—4 сеансів буде таким самим. Основний контент буде театральним i музичним, також заплановані стрічки англійською мовою, фільми для дітей, спортивні онлайн-трансляції.

UPD 22 червня. Басейн має відкритись 25 червня, у суботу. До 30 червня він працюватиме у тестовому режимі, про це повідомляє генеральний директор ВДНГ Максим Бахматов.

2

Тарифи:

– півтори години — 50 гривень діти, 100 гривень — дорослі;
– три години — 65 гривень діти, 125 гривень — дорослі;
– весь день — 75 гривень діти, 150 гривень — дорослі.

Спеціальна пропозиція для спортсменів з 7:00 до 11:00 — 35 гривень діти, 50 гривень — дорослі.

Додаткові послуги:

– рушник — 20 гривень;
– шезлонги — безкоштовно.

Джерело: dreamkyiv.com