Сокровенні таємниці в новій хореографічній виставі «Коридор»

Країна розваг

18 листопада пройде прем’єра нового хореографічного спектаклю «Коридор» від компанії StarLight Entertainment та телеканалу СТБ. У центрі вистави опинитесь ви самі, ваші думки, відчуття та переживання. Всього три дні, п’ять спектаклів та сотні приводів для роздумів.

В основі вистави лежать зрозумілі і близькі кожному символи, починаючи від самої назви. А всі емоції, діалоги та переживання героїв будуть передаватися мовою тіла.

«Коридор – це символ життєвого шляху людини, місце її випробувань та митарств. Кімнати у цьому коридорі – стовпи, на яких тримається життя, те, що його формує, – розповідає Юрій Пристаєцький, режисер спектаклю. – Цікаво було досліджувати те, як ми своїми вчинками впливаємо на життя людей, що нас оточують, як ми формуємо їхнє майбутнє своїм ставленням до них, якою є справжня ціна щирого прощення і любові, якими ми приходимо у це життя і з чим або ким постійно боремося. У виставі таких кімнат три: кімната батьків, кімната дружби і кімната кохання».

1080x1080

У спектаклі головний герой прямує через величезний коридор, який символізує життєвий шлях людини, досліджує різні кімнати, в яких криються нові і невідомі випробування. Герою буде нелегко, адже йому доведеться боротися із самим собою. У виставі постановник мовою танцю та сценічної дії розмірковує про вічні питання, які ятрять кожного з нас, занурює глядача у вир непідроблених відчуттів, змушує пройти пліч-о-пліч з головним героєм чесно відповідати собі на питання:  що в нашому житті важливе, що треба цінувати, а що – марнота. Це варто пережити разом з героями хореографічного роздуму, щоб чесно зізнатися самому собі, чи стане вам серця, аби дійти до кінця коридору?

Купуйте квитки на спектакль ТУТ

Режисер-хореограф: Юрій Пристаєцький

Драматург: Тала Пристаєцька