Костянтин Томільченко приступає до роботи над шоу «Дім Таємнічіх Пригод»

Країна розваг

Відомий хореограф і режисер-постановник Костянтин Томільченко повернувся в Україну після майже піврічної відсутності. Весь цей час він працював над постановкою хореографії для шоу «Septimo Dia» Цирку дю Солей, а тепер приступає до оновлення шоу «Дім Таємнічіх пригод». Коли відбудеться прем’єра шоу, яке всі так полюбили та як придбати на нього квитки – читайте в матеріалі.????????????????????????????????????

У Буенос-Айресі Костянтин Томільченко працював над триб’ютом дуже популярної в Латинській Америці групи «Soda Stereo». У ньому Костя відповідав за постановку хореографії на посаді «designer of choreography». Повернувшись в Україну, він почав працювати над оновленням шоу «Дім Таємничих Пригод».

«Після роботи з Цирком дю Солей я частково переглянув своє ставлення до постановки шоу як режисер, – розповідає Костянтин Томільченко. – Мені потрібно більше дипломатичності, терпіння і менше егоїзму. Що стосується змін, то їх буде досить багато. Зараз, подивившись шоу свіжим поглядом, я розумію, що хочу його доопрацювати. Деякі номери хочеться підсилити. Хоча основний склад артистів ми зберегли, відбудеться кілька замін – роль хозяйки Будинка в цьому році виконає Ірина Крестініна, впевнений, вона привнесе трохи інший настрій в шоу».

Прем’єра другого сезону шоу «Дім Таємничих Пригод» призначена на 7 жовтня, квитки вже у продажу.????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????